2013/04/30

До Вашої уваги соціальне відео "Жінки-політики як необхідність", мета якого - збільшити кількість жінок в політиці та серед найвищих посадовців держави, регіону, міста. Незважаючи на кількісну більшість, українські жінки в незначній мірі приймають рішення в державі, мають обмежений доступ до ресурсів та недостатню підтримку суспільства, коли йдеться про політичну кар'єру.
ЗМІ про пезентацію тут та тут

*********************************************************************************

1 травня ГЦ "Форум" в рамках проекту "Право жінок на політику" провів ще один тренінг для жінок, задіяних у політиці Вінницької області, - "Участь жінок у політиці: виклики і можливості". Учасниць навчала кандидатка соціологічних наук, доцентка Києво-Могилянської академії, Тамара Марценюк.
Тренінг був націлений на активних жінок, які прагнуть політичної кар'єри та вже мають досвід в політичному житті регіону. Тому звернулись до обласних осередків політичних партій, представлених у Верховній Раді. Найбільш організовано на нашу пропозицію відреагували осередки УДАРу та Партії Регіонів, які запросили своїх активісток навіть з районів. В офісах Свободи та КПУ начисто відмовились від участі. Від Батьківщини зголосилася тільки одна учасниця.

Презентація Тамари Марценюк: "Участь жінок у політиці: виклики та можливості" та дослідження NDI "Погляд на вибори 2012 року. Роль жінок в політиці та "уряді".

Тренерка Тамара Марценюк знайомиться з учасницями тренінгу "Участь жінок у політиці: виклики та можливості", проведеного в рамках проекту ГЦ "Форум", підтриманого Посольством Швейцарії в Україні. Вінниця,  31 травня 2013р.29 квітня, цікава та професійна Тамара Марценюк провела тренінг для вінницьких журналістів "Жінки та чоловіки на ринку праці та в політиці". Також Тамара презентувала посібник "Гендер для медій", співавторкою якого вона є. Нажаль, троє редакторів провідних регіональних ЗМІ вважають, що проблема низької кількості жінок в політиці, нерівність в оплаті праці, зображення професійної жінки як тендітної прикраси суспільства є проблемами "нецікавими", "непотрібними" та "не на часі.
Презентації Тамари Марценюк: "Вступ до гендерних студій", "Гендерна нерівність на ринку праці", "Жінки у політиці: гендерна нерівність у публічній сфері"

Більше фото можна знайти тут.

Тренінг проведено в рамках проекту "Право жінок на політику" за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.
Немає коментарів:

Дописати коментар